Komisja rewizyjna składa się z trzech osób. Do kompetencji komisji rewizyjnej należy m.in. kontrola działalności finansowej zarządu oddziału pod względem legalności, gospodarności i rzetelności, wnioskowanie o udzielenie bądź nie udzielenie członkom zarządu absolutorium.

Członek Oddziałowej Komisji Rewizyjnej oddziału Poznań

Student ekonomii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Konserwatysta i wolnorynkowiec, interesuje się teoriami ekonomicznymi, historią gospodarczą i filozofią. Przed rozpoczęciem studiów wyczynowo uprawiał kolarstwo, będąc członkiem kadry narodowej zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Świata w kolarstwie torowym w Meksyku. Działa w KoLibrze od listopada 2011 roku. Od listopada 2012 roku szef oddziałowej sekcji edukacyjnej, w ramach której koordynował II edycję projektu Lekcje Ekonomii dla Dzieci w Poznaniu, od października 2013 koordynator ogólnopolskiego projektu Lekcje Ekonomii dla Młodzieży. W latach 2013-2015 pełnił w Zarządzie Oddziału Poznań funkcję skarbnika. Od września 2014 roku do grudnia 2015 roku pełnił funkcję skarbnika Stowarzyszenia KoLiber. Od stycznia 2017 r. członek OKR-u oddziału Poznań.

Więcej

Członek komisji rewizyjnej oddziału Poznań

Student V roku specjalności Technologia Polimerów na Wydziale Technologii Chemicznej na Politechnice Poznańskiej. Uwolnił się od myśli etatystycznej i zaraził się ideą wolności w czasach edukacji gimnazjalnej, gdy dorwał się do Internetu. Zainteresowania: historia i piłka nożna (zagorzały kibic Real Madryt). Nie przepada za gotowaniem, ale lubi dobrze zjeść.

Więcej