Komisja rewizyjna składa się z trzech osób. Do kompetencji komisji rewizyjnej należy m.in. kontrola działalności finansowej zarządu oddziału pod względem legalności, gospodarności i rzetelności, wnioskowanie o udzielenie bądź nie udzielenie członkom zarządu absolutorium.

Członek Komisji Rewizyjnej Poznań

Piotr Błaszczyk (ur. 18.11.1994 r.) Wiceprezes Zarządu. Jest jednym z założycieli KoLibra Kalisz. Skarbnik oddziału od lipca do listopada 2013 roku. Sekretarz oddziału od listopada 2013 roku do lipca 2014 roku. 23 stycznia 2015 roku mianowany na Wiceprezesa Zarządu. Student kierunku ekonomiczno – prawnego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, absolwent III LO im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu. Interesuje się polityką, ekonomią i szeroko pojętą tematyką samorządu terytorialnego.

Więcej

Członek Komisji Rewizyjnej Poznań

Student V roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość. Zainteresowany ekonomią, historią i muzyką. Miłośnik sportu – aktualnie głównie jako kibic przed telewizorem, ale przez 8 lat grał w piłkę nożną w poznańskim Przemysławie, a teraz aktywnie spędza czas grając w badmintona. W KoLibrze od czerwca 2015 roku.

Więcej

Członek Komisji Rewizyjnej Poznań

Rocznik ’92, absolwent informatyki na specjalności Inteligentne Systemy Wspomagania Decyzji na Wydziale Informatyki Politechniki Poznańskiej. W KoLibrze od 2017 roku. Interesuje się uczeniem maszynowym i psychologią. Pasjonat sportu, w szczególności tenisa ziemnego i siatkówki.

Więcej