Władze oddziału wyznaczają kierunek działań stowarzyszenia w Poznaniu. Zarząd poznańskiego KoLibra składa się z pięciu osób: Prezesa, I Wiceprezesa, II Wiceprezesa, Sekretarza oraz Skarbnika.

Prezes Oddziału Poznań

Piotr Błaszczyk (ur. 18.11.1994 r.) Wiceprezes Zarządu. Jest jednym z założycieli KoLibra Kalisz. Skarbnik oddziału od lipca do listopada 2013 roku. Sekretarz oddziału od listopada 2013 roku do lipca 2014 roku. 23 stycznia 2015 roku mianowany na Wiceprezesa Zarządu. Student kierunku ekonomiczno – prawnego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, absolwent III LO im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu. Interesuje się polityką, ekonomią i szeroko pojętą tematyką samorządu terytorialnego.

Więcej

Skarbnik Oddziału Poznań

Student V roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość. Zainteresowany ekonomią, historią i muzyką. Miłośnik sportu – aktualnie głównie jako kibic przed telewizorem, ale przez 8 lat grał w piłkę nożną w poznańskim Przemysławie, a teraz aktywnie spędza czas grając w badmintona. W KoLibrze od czerwca 2015 roku.

Więcej

Koordynator Biura Prasowego oraz Wiceprezes oddziału Poznań

Współpracę z poznańskim KoLibrem rozpoczął w 2016 roku, wykonując jeszcze jako sympatyk stowarzyszenia potrzebne grafiki i materiały promocyjne. Od 2017 r. współprowadził poznański Marsz rtm. W. Pileckiego. Na przełomie lat 2018/19 zainicjował i koordynował pierwszą edycją kolibrowej akcji charytatywnej Anielska Rocznica. W 2019 roku ukończył Turystykę i Rekreację na poznańskiej AWF. „Mimo że nie był to kierunek zbytnio związany z kolibrowymi tematami takimi jak polityka czy ekonomia, to różnorodność osób wokół których miałem przyjemność spędzić ten etap mojego życia nauczyła mnie nie zamykać się w tzw. bańce informacyjnej, co często mi w mojej działalności w KoLibrze bardzo pomaga.” – zaznacza. Oprócz powyższych, zainicjował także w Poznaniu pierwszą edycję akcji proekologicznej KoLibrowy #TrashChallenge oraz jest stałym współtwórcą 3 kolibrowych serii: ulicznych sond wśród poznaniaków pod hasztagiem #KoLiberPyta, cotygodniowych facebookowych podsumowań informacji z Poznania, Polski i ze świata pod hasztagiem #KoLiberInfo oraz analogicznej serii z ciekawostkami z Polski pod hasztagiem #KoLiberInfoPlus. W grudniu 2019 objął funkcję szefa Biura Prasowego Stowarzyszenia.

Więcej