Władze oddziału wyznaczają kierunek działań stowarzyszenia w Poznaniu. Zarząd poznańskiego KoLibra składa się z pięciu osób: Prezesa, I Wiceprezesa, II Wiceprezesa, Sekretarza oraz Skarbnika.

I wiceprezes oddziału Poznań

Piotr Błaszczyk (ur. 18.11.1994 r.) Wiceprezes Zarządu. Jest jednym z założycieli KoLibra Kalisz. Skarbnik oddziału od lipca do listopada 2013 roku. Sekretarz oddziału od listopada 2013 roku do lipca 2014 roku. 23 stycznia 2015 roku mianowany na Wiceprezesa Zarządu. Student kierunku ekonomiczno – prawnego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, absolwent III LO im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu. Interesuje się polityką, ekonomią i szeroko pojętą tematyką samorządu terytorialnego.

Więcej

Sekretarz oddziału Poznań

Urodzony 4 marca 1998 roku w Blachowni. Absolwent II Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta w Częstochowie, student Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunek informatyka.

Jeden z inicjatorów oddziału Częstochowa. W 2016 roku członek zwyczajny zarządu, w 2017 roku sekretarz oddziału Częstochowa. Od 14 maja 2018 sekretarz oddziału Poznań. W sierpniu 2018 mianowany na Sekretarza Zarządu Głównego.

Kontakt:

kamil.tyrek@koliber.org

tyrekkamil@gmail.com

Więcej

II wiceprezes oddziału Poznań

Student II roku etnolingwistyki ze specjalizacją chińską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Zainteresowany językami, modą męską, futuryzmem i historią. W KoLibrze od listopada 2014, działa także w poznańskim Ruchu Narodowym. W chwilach wolnych lubi pośmiać się ze słabych filmów i poczytać dobrą książkę.

Więcej

Skarbnik oddziału Poznań

Student V roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość. Zainteresowany ekonomią, historią i muzyką. Miłośnik sportu – aktualnie głównie jako kibic przed telewizorem, ale przez 8 lat grał w piłkę nożną w poznańskim Przemysławie, a teraz aktywnie spędza czas grając w badmintona. W KoLibrze od czerwca 2015 roku.

Więcej

Prezes oddziału Poznań

Rocznik ’92, absolwent informatyki na specjalności Inteligentne Systemy Wspomagania Decyzji na Wydziale Informatyki Politechniki Poznańskiej. W KoLibrze od 2017 roku. Interesuje się uczeniem maszynowym i psychologią. Pasjonat sportu, w szczególności tenisa ziemnego i siatkówki.

Więcej